• Deň medvedíkov

09.12.2019 21:08
      Na začiatku šk. roka, keď sa deti vrátili do materskej školy po dlhých letných prázdninách a privítali sme aj 6 nových detí, sme im pre ľahšiu adaptáciu a zvládnutie veľkej zmeny v ich režime – keď prišli z domáceho prostredia do materskej školy, pripravili akciu Deň medvedíkov.

V záujme plynulého a „bezbolestného“ prechodu od svojich domácich hračiek ku hračkám spoločným, sme deťom dovolili priniesť si do MŠ svoju obľúbenú plyšovú hračku, s ktorou sa mohli celý deň hrať, zoznámiť ju so svojimi novými kamarátmi ale aj odpočívať na lehátku. Takýto projekt sa nám veľmi osvedčil pri rozvíjaní emocionálnej istoty dieťaťa v novom prostredí.

• Jesenné aktivity

09.12.2019 20:43
      Jesenné fantázie v týždni Premeny počasia si deti z MŠ technikou Land art vyhotovili z lístia srdiečko.Slniečko nás stále hreje a preto si radi šantíme na školskom dvore,hráme sa s listím,naháňame sa a je nám super.

• Vzdelávacie aktivity

09.12.2019 20:44
      Strom a Ježka sme si zhotovili v týždni Premeny počasia.

• Október

09.12.2019 20:45
      V rámci Októbra mesiaca úcty k starším sme našich starých rodičov pozdravili takýmto pozdravom a tančekom Tancovala babka s dedkom.