• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

•     Septembrom končí leto, čas dovoleniek a prázdnin a začína opäť školský rok plný povinností. Po letnej prestávke aj naša škola opäť otvorila svoje brány pre našich žiakov.

Na úvod našej slávnosti zaznela štátna hymna, po ktorej sa krásnou básňou k učiteľom a žiakom prihovorila naša štvrtáčka Sárka. Pani riaditeľka nás všetkých privítala a popriala našim žiakom úspešný štart do nového školského roka. Do školských lavíc prvýkrát zasadli naši prváci, s ktorými sme sa zoznámili už v letnej škole.

Všetkým žiakom, učiteľom a rodičom prajeme do nového školského roka veľa úspechov, trpezlivosti a úsmevu.